tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2020

Kradzież rozbójnicza w sklepie przy Al. Bielskiej. Policja szuka sprawców

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 7 stycznia w sklepie przy Al. Bielskiej. Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Reklama

Kradzież rozbójnicza w sklepie przy Al. Bielskiej. Policja szuka sprawców · fot. KMP Tychy


W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli zapisy z monitoringu, na których widnieją osoby, które mogą posiadać istotne dla sprawy informacje.

Rysopis mężczyzn:

1. Mężczyzna w wieku około 30 lat, włosy krótkie ciemne, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie oraz kurtkę koloru ciemnego i bluzę z kapturem koloru żółtego, przez prawe ramię miał przewieszony plecak.

2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru szarego, spodnie długie koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru niebieskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1280, telefonem alarmowym 112 lub adresem e mail kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.