tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2020

Zwrot biletów okresowych z powodu epidemii. Jak zwrócić bilet ZTM?

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego oraz zaleceniami, by pozostać w domu, zamknięte zostały szkoły i uczelnie wyższe, a wiele zakładów pracy decyduje się na pracę zdalną. Dlatego też pasażerowie Transportu Metropolitalnego mogą skorzystać z możliwości zwrotu swoich biletów długookresowych. Przedstawiamy instrukcję jak to zrobić.

Reklama

ztm
Epidemia: pasażerowie Zarządu Transportu Metropolitalnego mogą skorzystać z możliwości zwrotu biletów długookresowych


Pasażerowie posiadający bilety 7-, 30-, 90-, 120-dniowe oraz wieloprzejazdowe mogą zdecydować się na zwrot pieniędzy. Każdy z pasażerów ma możliwość zwrotu biletu. Zwroty są jednak możliwe tylko zdalnie. Nie można ich zrealizować w stacjonarnych automatach biletowych. Ze względów bezpieczeństwa Stacjonarne Punkty Obsługi Pasażera i Punkty Obsługi Klienta zostały zamknięte. Nie ma również możliwości zwrotu w siedzibie Zarządu Transportu Metropolitalnego. ZTM prosi o cierpliwość i wyrozumiałość, jeśli czas rozpatrzenia reklamacji będzie wydłużony.

Wniosek o zwrot biletu można złożyć samodzielnie za pośrednictwem Portalu Klienta ŚKUP. Aby skorzystać z tej możliwości, musimy zalogować się na swój profil. Następnie należy wybrać opcję „Zgłoszenie reklamacji”. W razie zapomnienia hasła, instrukcji udziela ZTM na stronie internetowej.

ar / tychy.info

źródło: ZTM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.