tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 marca 2020
  • 18 marca 2020

Tyszanie wspierają Szpital Miejski. Przynoszą maseczki i rękawiczki

Wczoraj pisaliśmy, że Szpital Miejski w Tychach apeluje o pomoc - z powodu braku produktów w hurtowniach placówka nie jest w stanie zakupić rękawiczek oraz maseczek jednorazowych. Tyszanie szybko wykazali się dużą mobilizacją i sercem - dostarczyli do placówki zapasy środków. Szpital jednak zwraca uwagę, że sprzęt używany w placówce musi być atestowany.

Środki ochronne dostarczone do Szpitala Miejskiego przez tyszan - 18.03.2020 · fot. Szpital Miejski w Tychach


Szpital Miejski dziękuje za okazaną pomoc i uzupełnienie zapasów. Tyszanie pokazali, że w sytuacjach kryzysowych można na nich liczyć.

- W ciągu ostatnich godzin nasze zasoby maseczek i rękawic powiększyły się! Wszystko to dzięki wspaniałemu zaangażowaniu ludzi. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego odzewu! - czytamy w poście na facebookowej stronie szpitala.

Loading...


Szpital przypomina jednak, że każdy sprzęt używany w placówce wymaga atestów. Dlatego podaje specjalny numer telefonu dla osób, które chcą dać wsparcie w tej kwestii: 32 780 87 35.

Zapotrzebowanie nadal jest duże i szybko nie zmaleje, dlatego apelujemy o włączenie się w pomoc.

ar / tychy.info, źródło: Szpital Miejski w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.