tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2020

"Pomagamy personelowi Szpitala Megrez" - trwa zbiórka w sieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

W związku z tym, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny został przekształcony w szpital zakaźny, jego personel jest szczególnie narażony na kontakt z koronawirusem. Niejednokrotnie osoby te pracują kosztem rodziny i najbliższych. Chcąc okazać im wsparcie można przyłączyć się do zorganizowanej w sieci zrzutki.

Reklama

Epidemia koronawirusa wpływa na wszystkie dziedziny naszego życia. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach jest szpitalem zakaźnym i bardzo narażonym na koronawirusa. Lekarze i personel medyczny pracują obecnie na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić epidemię. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi, którzy pokładają swoją nadzieję w służbie zdrowia. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup posiłków, napojów i innych potrzebnych rzeczy.

- Tyszanie, mieszkańcy Śląska - wiele osób zwraca się z pytaniem, czy istnieje możliwość przekazania środków finansowych na rzecz personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez Sp. z o. o. - już JEST! Z inicjatywy tyszanki Pauliny Georgiev-Rusin powstała zrzutka, dzięki której służby medyczne otrzymają darmowe posiłki z lokalnych restauracji. Każdy z nas może, wpłacić dowolną kwotę, biorąc udział w zbiórce - zachęcają Radne z Inicjatywą.Loading...

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj