tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2020

Wodna Akademia zdalnie uczy młodzież w Tychach podczas epidemii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Ile bakterii przenosimy na rękach, jak o higienę dbali egipscy faraonowie i na których przedmiotach codziennego użytku znaleźć możemy najwięcej zarazków - Wodna Akademia przy Wodnym Parku Tychy na czas zamknięcia szkół rozpoczęła mini-lekcje online.

Reklama

Wodny Park Tychy dla dzieci
Wodna Akademia zdalnie uczy młodzież w Tychach podczas epidemii · fot. Wodny Park Tychy


Cykl mini-lekcji online będzie się pojawiał na stronie internetowej Wodnego Parku Tychy - www.wodnypark.tychy.pl - trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. Materiały opracowane zostały na potrzeby Wodnej Akademii - jednej ze stref Wodnego Parku Tychy. Znajduje się tu ponad 30 multimedialnych, interaktywnych stanowisk dzięki którym można poznać tajemnice wody jako źródła życia, energii, ale także jej niszczycielskiej siły.

- Wodna Akademia, jak cały Wodny Park Tychy, z powodu epidemii koronawirusa jest obecnie nieczynna dla zwiedzających. Postanowiliśmy jednak wykorzystać wiedzę, którą można w niej nabyć i przekazać ją dzieciom i młodzieży, które z powodu zamkniętych szkół spędzają czas w domach. W odcinkach, które cyklicznie będą pojawiać się na naszej stronie internetowej w zwięzły i łatwo przyswajalny sposób będziemy przybliżać tajemnice związane z wodą - podkreśla Michał Pawlak, rzecznik prasowy Wodnego Parku Tychy.

Pierwsza lekcja „Wodna Akademia przyjdzie do Ciebie” nosi tytuł „Wszystko w Twoich rękach”. Można się z niej dowiedzieć o tym, ile drobnoustrojów przenosimy na dłoniach, kto wymyślił pastę do zębów oraz o sposobach poprawnego mycia rąk. Pierwsza lekcja dostępna jest tutaj: www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/227,wodna-akademia-przyplynie-do-ciebie-lekcja-1-wszystko-w-twoich-rekach

BM / tychy.info
źródło: Wodny Park Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj