tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • 17 marca 2020

Gemini Park Tychy: lista otwartych sklepów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Wprowadzony w Polsce stan epidemiczny ograniczył działalność centrów handlowych w całym kraju. Od 14 marca odwiedzający te obiekty mają dostęp jedynie do wybranych sklepów.

Gemini Park Tychy
fot. Gemini Park Tychy


Zgodnie z rozporządzeniem do odwołania zamknięte zostały sklepy z: wyrobami tekstylnymi i odzieżowymi, obuwiem i wyrobami skórzanymi, meblami i sprzętem oświetleniowym, sprzętem RTV i AGD, artykułami piśmienniczymi i księgarskimi, kawiarnie i restauracje.

Także w Gemini Park Tychy ograniczenie funkcjonuje od soboty. W obiekcie działają jedynie sklepy branży spożywczej, drogerie i wybrane punkty usługowe. Jakie konkretnie?

W tyskim obiekcie otwarte są sklepy spożywcze: Biedronka, Dealz, Fine Wine, a także jarmark produktów regionalnych i ekologicznych Eko Pasaż. Działają także drogerie Rossmann, Hebe, Mydlarnia u Franciszka orz usługi - pralnia, myjnia samochodowa oraz kantor. Otwarty jest także sklep zoologiczny Maxi Zoo.

Powyższe sklepy oraz punkty usługowe czynne są w standardowych godzinach działania Gemini Park. Bez ograniczenia można poruszać się także po terenie obiektu. Zarządca zwraca jednak uwagę, że ochrona obiektu będzie pilnować, by nie dochodziło na jego terenie do spotkań towarzyskich i innych zgromadzeń.

W związku z zaistniałą sytuacją niektóre sklepy mogą wprowadzać własne zasady organizacji zakupów. Gemini Park wzywa do ich przestrzegania. Z uwagi na fakt, iż klienci nadal będą wchodzić na teren obiektu, w Gemini Park obowiązywać będą dotychczasowe, zaostrzone zasady dotyczące dezynfekcji.

BM / tychy.info, źródło: Gemini Park Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj