Wiadomości

  • 15 marca 2020
  • wyświetleń: 2213

Miasteczko Seniora. Zostań jego mieszkańcem i współwłaścicielem

Artykuł sponsorowany:

Komfort i najwyższy standard w otoczeniu przyrody - tak w skrócie będzie można podsumować mający powstać w Wiśle Małej (gmina Pszczyna) kompleks o nazwie Miasteczko Seniora. Co ciekawe, o finalnym wyglądzie i funkcjonowaniu Miasteczka zadecydują sami zainteresowani, czyli seniorzy, którzy zgodzą się zostać udziałowcami tej inwestycji.Miasteczko Seniora - to więcej niż zwykły dom spokojnej starościPomysł zakłada stworzenie miejsca przyjaznego seniorom, wygodnego i funkcjonalnego, które zapewni dostęp do wszystkich potrzebnych usług medycznych oraz sfery rekreacyjnej. Na jego budowę wybrano zielone tereny w pobliżu Jeziora Goczałkowickiego - oddalone od gęstej infrastruktury miejskiej. Miasteczko Seniora ma służyć wszystkim seniorom, którzy jesień swojego życia chcą uczynić wygodną i spokojną, zamieszkując w miejscu przyjaznym ich rodzinom oraz bliskim, otoczeni profesjonalną opieką. Ci z nich, którzy włączą się w inwestycję, będą również właścicielami kompleksu, mogącymi wpływać na jego działanie oraz kształt.

Miasteczko Seniora - wizualizacje · fot. www.miasteczko-seniora.pl


Tak powstaje wyczekiwane na Śląsku Miasteczko SenioraObecnie na terenie planowanej inwestycji mieszczą się prosperująca restauracja oraz hotel, które będą wchodziły w skład kompleksu. Teren przeznaczony na budowę Miasteczka Seniora obejmuje 5 hektarów. Jego sercem będzie pałac, w którym projektanci ulokują centrum rekreacyjno-rehabilitacyjne, odpowiadające na wszystkie potrzeby zdrowotne rezydentów.

Miasteczko Seniora - teren z lotu ptaka · fot. www.miasteczko-seniora.pl


Pierwszym etapem inwestycji jest powstanie medycznego centrum seniora z lądowiskiem dla helikopterów, drugim budowa centrum rehabilitacyjno-rekreacyjnego. Trzeci etap będzie obejmował część rezydencjonalną, która ma pomieścić ponad 300 dobrze wyposażonych apartamentów. Oprócz tego wyobraźmy sobie brukowane alejki, ścieżki, altany, fontanny, ozdobne krzewy, pięknie utrzymane dziedzińce, bliskość Jeziora Goczałkowickiego, duży parking oraz zielone otoczenie, w które wtopiony będzie kompleks. A wszystko to zaledwie 10 km od Pszczyny, z łatwym i szybkim dojazdem do Bielska-Białej, Tychów czy Katowic.

Miasteczko Seniora


O jesieni swojego życia zadecyduj samKażdy, kto jest zainteresowany współtworzeniem Miasteczka Seniora, może odwiedzić teren inwestycji i porozmawiać z pomysłodawcami projektu. W najbliższej przyszłości organizowany będzie zresztą cykl spotkań, podczas których szczegółowo przedstawią oni swój zamysł i ideę. W gronie specjalistów, m.in. prawników oraz architektów, będzie można przedyskutować frapujące kwestie prawne i przyjrzeć się wizualizacjom oraz projektowi na makietach 3D. Autorzy projektu zapraszają potencjalnych udziałowców również do spędzenia weekendu na terenie przyszłej inwestycji. Tak naprawdę wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie lub przesłać drogą internetową formularz kontaktowy.

Miasteczko Seniora  • adres: 43-243 Wisła Mała, ul. Nad Jeziorem 12
  • tel.: +48 32 211 53 84
  • tel.: +48 508 787 909
  • email: biuro@miasteczko-seniora.pl
  • strona: www.miasteczko-seniora.pl