tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • 16 marca 2020

Strażnicy miejscy pouczą młodzież, aby została w domach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Ze względu na epidemię koronawirusa decyzją rządu na dwa tygodnie zostały zamknięte szkoły, przedszkola. To czas kwarantanny społeczeństwa, podczas której zarówno dzieci, jak i młodzież powinna przebywać w domu.

- Apeluję do młodzieży, dzieci, a przede wszystkim ich rodziców o przestrzeganie obowiązujących zasad! Bądźmy odpowiedzialni za nas samych i naszych bliskich. Nie chodźcie na place zabaw, siłownie plenerowe i w inne miejsca gromadzące ludzi na wspólnej przestrzeni. To czas kwarantanny, podczas której zarówno dzieci, jak i młodzież powinna przebywać w domu. Przeznaczcie swój czas na rozwój, naukę, gry i zabawy, ale proszę - pozostańcie w domach... - czytamy wpis prezydenta Andrzeja Dziuby na Facebooku.

Patrole Straży Miejskiej przez najbliższe dwa tygodnie będą zwracały szczególną uwagę na dzieci i młodzież na ulicach miasta oraz uświadamiały je o zagrożeniu.

Bieżące informacje na temat koronawirusa znajdziecie w poniższych artykułach.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.