tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 marca 2020

Policjanci zabezpieczyli podróbki torebek i portfeli

Policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą tyskiej komendy zabezpieczyli towar z naniesionymi podrobionymi znakami towarowymi znanej światowej marki. Wstępnie wyceniona wartość strat producentów sięga 22 tys. zł. Właścicielce nielegalnego towaru może grozić 2-letni pobyt w więzieniu.

Policjanci zabezpieczyli podróbki towarów · fot. KMP Tychy


Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą komendy w Tychach udaremnili sprzedaż towaru z podrobionymi znakami handlowymi światowej marki. Stróże prawa ustalili placówkę handlową, gdzie był wprowadzany do obrotu nielegalny towar. Zabezpieczone przez policjantów mienie, to między innymi torebki i portfele. Wstępnie wartość strat producentów sięga 22 tys. złotych. Właścicielka punktu handlowego odpowie za obrót podrobionym towarem z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej. Grozi jej za to kara do 2 lat więzienia.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.