tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • 21 marca 2020

Zamknięte place zabaw i obiekty sportowe na terenie miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Tyski Zakład Usług Komunalnych zamknął place zabaw i obiekty, którymi zarządza. Decyzja dyrektora TZUK podyktowana jest troską o bezpieczeństwo tyszan.

Reklama

Zamknięte place zabaw i obiekty sportowe na terenie miasta - 18.03.2020 · fot. Michał Kasperczyk


Koniec zeszłego tygodnia przyniósł nam zmianę organizacji życia zarówno w indywidualnym, jak i społecznym wymiarze. Jednostki i instytucje zarządzające przestrzeniami i obiektami publicznymi opublikowały apele o niekorzystanie z tych miejsc. Powodem jest chęć minimalizowania możliwości zakażania i rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Loading...


Obiekty administrowane przez TZUK, decyzją dyrektora jednostki, zostały oznakowane informacją o zamknięciu. Ostrzeżenia zostały wywieszane we wszystkich miejscach administrowanych przez TZUK, a służących do wspólnej zabawy i aktywności fizycznej, nawet w sytuacji braku możliwości fizycznego zamknięcia (brak ogrodzenia). Wszystkie oznakowane przestrzenie będą dodatkowo monitorowane przez Straż Miejską, przypominającą o istniejącym zagrożeniu.

Loading...

BM / tychy.info

źródło: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj