Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 marca 2020
  • 16 marca 2020

Od czwartku, 12 marca do odwołania parkujemy w Tychach za darmo

Od czwartku, 12 marca, od godziny 12.00 na wszystkich miejskich strefach płatnego parkowania w Tychach zniesiony został pobór opłat. Będzie on obowiązywał do odwołania. Taki komunikat wydał Miejski Zarząd Ulic i Mostów w związku z zagrożeniem koronawirusem. MZUiM prosi też o ograniczenie wizyt w swojej siedzibie.

Parkomat
Od 12 marca do odwołania w strefach płatnego parkowania będziemy parkować za darmo. · fot. UM Tychy


Kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców miasta od czwartku, 12 marca, wprowadzono zmiany w funkcjonowaniu Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach. Od 12 marca (od godz. 12.00) na wszystkich miejskich strefach płatnego parkowania w Tychach zniesiony został pobór opłat. Będzie on obowiązywał do odwołania.

Wszelkie płatności z tytułu wezwań wystawionych przed tym terminem, będą przyjmowane wyłącznie na konto Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.

Nr konta: 89124029751111001060802263

Jednocześnie MZUiM prosi o ograniczenie wizyt w siedzibie MZUiM. Instytucja sugeruje, by wszelkie sprawy próbować w pierwszej kolejności załatwiać drogą mailową lub telefoniczną.

Kontakt:

tel.: 32 227 70 06

e-mail: mzuim@mzuim.tychy.pl

ePUAP: /MZUIM/skrytka

Przed wizytą w MZUiM warto upewnić się, czy sprawa wymaga osobistej obecności. Najpierw można zadzwonić lub skorzystać z usług online.

ar / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.