Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 1162

Decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej liga wystartuje z opóźnieniem

W związku z nadzwyczajną sytuacją w naszym kraju Zarząd Śląskiego Związku postanowił opóźnić start rozgrywek o dwa tygodnie. Wobec czego mecz z rezerwami Podbeskidzia zaplanowany na 14 marca nie odbędzie się. Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu.

Komisja do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników piłkarskich, spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 oraz biorąc pod uwagę stanowisko Minister Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, uchwałą nr 2/20 KdsN z 10.03.2020 roku, przesuwa o dwa tygodnie rozpoczęcie wszystkich rozgrywek - seniorskich od IV ligi w dół, młodzieżowych i II ligi kobiet grupa 3.

W związku z tym pierwsze mecze rundy wiosennej wyżej wymienionych rozgrywek odbędą się 28-29 marca.

Natomiast 19 kolejka III ligi grupy 3 z najbliższego weekendu została przełożona na 13 maja.


Tyszanie w tym czasie rozegrają dwa wyjazdowe mecze sparingowe, wpierw zmierzą się ze Spójnią Landek, a tydzień później z Unią Kosztowy.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.