tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 marca 2020
  • 11 marca 2020

Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień 2020. Zgłoś swoją kapelę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza tyskie i związane z Tychami kapele do wzięcia udziału w IV Przeglądzie Muzycznym „Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień”. Termin przesyłania zgłoszeń mija 17 kwietnia. Jest o co walczyć - główną nagrodą jest koncert na tegorocznym „Święcie Miasta Tychy” i honorarium.

Dla Tych zagrają


Celem przeglądu jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasta Tychy i okolic, możliwość ich zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego Miasta Tychy.

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator zakwalifikuje do przeglądu maksymalnie 6 zespołów muzycznych. Termin nadsyłania zgłoszeń: piątek, 17 kwietnia do godziny 15.00.

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na stronie: kultura.tychy.pl/dla-tych-zagraja-nowa-fala-tyskich-brzmien-2020-zglos-swoja-kapele-i-zagraj-na-swiecie-miasta-tychy/

ar / tychy.info, źródło: Miejskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj