tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2020

[FOTO] Potrącenie pieszego na pasach przy ul. Katowickiej

W sobotę, 7 marca około godziny 5.30 doszło do potrącenia pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Katowickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Sadową. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Reklama

Potrącenie pieszego na ul. Katowickiej - 07.03.2020 · fot. 112tychy.pl


Z pomocą poszkodowanemu pospieszyli kierowcy przejeżdżających aut. Wśród nich był funkcjonariusz tyskiej Straży Straży Miejskiej będący jednocześnie strażakiem- ratownikiem OSP Lędziny. Udzielił on poszkodowanemu pomocy przedmedycznej. Na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, JRG Tychy oraz policja. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, a kierowca osobowego Fiata najprawdopodobniej go nie zauważył. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

Przez blisko dwie godziny prawy pas w kierunku browaru był wyłączony z ruchu.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.