tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2020
  • 14 marca 2020

Porady rzecznika konsumentów w sobotę w Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Za nami:

W sobotę, 14 marca przy okazji zakupów, będzie można uzyskać bezpłatną poradę eksperta z zakresu prawa konsumenckiego. Urzędnicy zapraszają do Centrum Handlowego Gemini w Tychach - I piętro (Strefa Relaksu) w godzinach od 11.00 do 16.00 wszystkich potrzebujących porady w zakresie prawa konsumenckiego. Data ta została wybrana nie przypadkowo - 15 marca obchodzony jest Światowy Dzień Konsumenta.

Będzie można dowiedzieć się m.in. jak reklamować wadliwy towar, czy można zwrócić nietrafiony prezent, co zrobić, gdy biuro podróży nie wywiązało się z umowy, jak zwrócić towar zakupiony w sklepie internetowym czy jak zrezygnować z zakupu towaru nabytego podczas tzw. „pokazu”.

Sobotnie spotkanie inauguruje kampanię edukacyjną Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Na miejskich przystankach pojawią się plakaty, przygotowano także ulotki, a w Centrum Handlowym Gemini Park Tychy także naklejki podłogowe oraz specjalne grafiki na pylonach informacyjnych.

- Chcemy pokazać mieszkańcom, że mogą liczyć na naszą pomoc - mówi Katarzyna Szostak-Zjawiony, Miejski Rzecznik Konsumentów w Tychach.

Miejski Rzecznik Konsumentów w Tychach rocznie pomaga mieszkańcom w załatwieniu blisko 4 tys. spraw, od reklamacji po nieuczciwe praktyki stosowane np. przez dostawców usług. Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów mieści się w Tychach przy ul. Barona 30, pok. 410 (III p.).

Numery telefonów: 32 776-36-77, 32 780 -50-63
Adres e-mail: rzecznik.konsumenta@umtychy.pl.

Godziny urzędowania:
poniedziałek , wtorek , środa: 7:30 - 15:30
czwartek : 7:30 - 17:30
piątek : 7:30 - 13:30

Prawa konsumenta

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj