Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 marca 2020

[FOTO] Zderzenie dwóch osobówek. Jedno z aut z cofniętym licznikiem

4 marca około godziny 15.40 na ul. Towarowej w rejonie skrzyżowania z ul. Cielmicką doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Audi. Na miejsce wezwany został patrol policji oraz zastępy JRG Tychy. W samochodzie sprawcy zdarzenia był cofnięty licznik.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Towarowej w Tychach - 04.03.2020 · fot. 112tychy.pl


Z ustaleń policji wynika, że winnym jest kierowca Audi 80, który włączając się do ruchu z ul. Cielmickiej w ul. Towarową wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy drugiego pojazdu. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

W trakcie wykonywania czynności policja ujawniła, że w samochodzie sprawcy stłuczki stan licznika nie jest zgodny z wpisem w bazie CEPiK, co zgodnie z art. 306 a kodeksu karnego jest przestępstwem. Na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki, który dokonał oględzin pojazdu i wykonał niezbędną dokumentację. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.