tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2020

Nabór do programu całodobowej opieki nad osobami 60+

Każdemu, kto opiekuje się osobami w wieku 60+ i potrzebuje czasu w związku z pracą, nauką, leczeniem czy po prostu potrzebą odpoczynku, MOPS w Tychach oferuje całodobową usługę opieki na osobami 60+ w komfortowych mieszkaniach pobytu czasowego w Centrum Usług Społecznościowych w Tychach. Nabór do programu właśnie się rozpoczął i będzie trwał w trybie ciągłym.

Mieszkania pobytu czasowego znajdują się przy ul. Edukacji 11 w Tychach. W sumie do dyspozycji są 4 mieszkania (dwa czteroosobowe oraz dwa sześcioosobowe). Pobyty mogą trwać 7, 14 lub 21 dni. Seniorzy mają zapewnione komfortowe warunki w pokojach 1-osobowych z łazienką, TV, salonem i aneksem kuchennym. Usługi opiekuńcze są zapewnione 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Podopieczni otrzymują 3 posiłki dziennie. Ich opiekunowie mogą w tym czasie realizować własne cele i plany albo po prostu odpocząć.

Zainteresowani mogą się kontaktować z:
  • koordynatorem mieszkań chronionych MOPS Tychy - Mirosławem Porankiem, tel. 032 323 22 41, e-mail: dpos@mops.tychy.pl
  • koordynatorem projektu - Pawłem Kasprzykiem, tel. 32 323 22 41, e-mail: projekty@mops.tychy.pl

ar / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.