tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 marca 2020
  • 5 marca 2020

[FOTO] Kolejny dostawczak utknął pod wiaduktem na Glinczańskiej

4 marca około godziny 7.00 na ulicy Glinczańskiej w Tychach kierowca samochodu dostawczego Iveco utknął pod wiaduktem. W trakcie działań służb kobieta kierująca innym pojazdem, chcąc zawrócić, wjechała do przydrożnego rowu. Kierowca samochodu dostawczego został ukarany mandatem.

Samochód utknął pod wiaduktem na ul. Glinczańskiej w Tychach - 04.03.2020 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwani zostali strażacy z JRG Tychy oraz patrol policji. Kierowca dostawczaka pomimo upuszczenia powietrza z kół pojazdu, nie był w stanie sam wycofać samochodu spod wiaduktu.

Na czas usuwania pojazdu ruch został całkowicie wstrzymany. Tyska straż miejska kierowała ruchem. W trakcie działań jedna z kierujących innym pojazdem, chcąc zawrócić, wjechała do przydrożnego rowu.

Strażacy JRG Tychy wyciągnęli pojazd z rowu. Następnie przystąpili do uwalniania samochodu dostawczego spod wiaduktu. Po około godzinie działania zostały zakończone. Policjanci ukarali kierowcę mandatem.

ar / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.