tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2020

Pobiegną, by wspomnieć dziadka Wieśka. Bieg ku pamięci GrandpaGang

19 kwietnia odbędzie się "Bieg ku pamięci GrandpaGang", czyli słynnego dziadka Wieśka, który odszedł w tym roku.

Bieg Ku Pamięci GrandpaGang


19 kwietnia dziadek miał obchodzić 85. urodziny, dlatego też nawiązując do jego wieku organizatorzy postanowili stworzyć formułę biegu 85-minutowego. W tym czasie każdy będzie mógł przebiec ile chce.

- Zachęcamy do tego, by był to bieg razem z kimś. Możecie wziąć swojego najlepszego przyjaciela, z którym biegacie lub osobę, która w ogóle nie biega. Niech to wydarzenie sprawi, że odkryjecie lepszego siebie i zmotywujecie innych do działania - zachęcają organizatorzy.

Bieg będzie wydarzeniem wirtualnym. Co to znaczy? Udział w nim może wziąć każdy chętny, niezależnie od tego, gdzie będzie się znajdował. Wystarczy ściągnąć aplikację, zapisać się na bieg i w odpowiednim czasie pobiec razem z GrandpaGang.

- Dla tych osób, które będą chciały wziąć udział w wydarzeniu bez ryzyka zarażenia się koronawirusem, przygotujemy specjalny zestaw ćwiczeń, które będzie można na spokojnie wykonać w domu bez konieczności wychodzenia. Każdy z Was może również wykonywać dowolną aktywność nie narzuconą przez nas przez 85 minut typu bieg po domu, jazda na rowerku stacjonarnym, pajacyki, pompki, przysiady, brzuszki. Mogą to być przeplatane ćwiczenia. Idea jest jedna. Wykonywać przez 85 minut ćwiczenia i przez to upamiętnić dziadka. Dziadek walczył do samego końca, więc mamy nadzieję, że się nie poddacie i podejmiecie wyzwanie - zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie będzie trwało przez cały dzień 19 kwietnia. To znaczy, że masz czas od północy do 23:59, aby włączyć wyzwanie wirtualne i je ukończyć. W kwietniu organizatorzy wyślą maile do wszystkich osób, które się zapiszą, z informacją o tym jak ustawić aplikację i wystartować w wydarzeniu wirtualnym. Będzie do tego potrzebna aplikacja Endomondo.

Dla wszystkich, którzy zapiszą się w marcu, będą również przewidziane medale, które zostaną wysłane po ukończeniu „Biegu ku pamięci”. Będzie to limitowana seria. Opłata za start: 19 zł. Zapisy tylko do końca marca pod adresem: grandpa.pl/grandpa1/produkt/bieg-ku-pamieci-grandpagang/?fbclid=IwAR14bIlqJERS6zY3c5yB-UOjjpag_ZYGlMQznUVSTyV2QgIKAQPhmuiPOG8

Informacje o wydarzeniu można znaleźć na Facebooku.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.