tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2020

Ktoś ukradł torebkę podczas zabawy sylwestrowej. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży damskiej torebki. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali na ul. Jana Pawła II w Tychach podczas sylwestrowej zabawy. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Ktoś ukradł torebkę podczas zabawy sylwestrowej. Policja szuka sprawcy · fot. KMP Tychy


Do kradzieży damskiej torebki wraz z zawartością m.in. dokumentów oraz pieniędzy doszło 1 stycznia w jednym z lokali przy ul. Jana Pawła II. Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę oraz nieobecność osób przy stoliku w trakcie trwającej zabawy sylwestrowej, ukradł kobiecie torebkę.

W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 40-45 lat, lekko otyłej, krępej, budowy ciała, ubrany w ciemną (szarą lub zieloną) kurtkę długości ¾ z kapturem obszytym jasnym futerkiem, jasną bluzę z kapturem, jasne spodnie, jasne buty sportowe typu adidas, na głowie ciemna czapka. Na twarzy zarost w postaci brody.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.