Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 marca 2020

[FOTO] 85-latka potrącona na przejściu. Trafiła do szpitala

W piątek, 28 lutego około godziny 18.25 na oznakowanym przejściu dla pieszych zlokalizowanym na ul. Armii Krajowej w rejonie skrzyżowania z ul. Turkusową doszło do potrącenia kobiety. Z pomocą pieszej ruszyli świadkowie zdarzenia.

Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych na ul. Armii Krajowej - 28.02.2020 · fot. 112Tychy


Na miejsce zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Na czas działań ratunkowych ruch w obu kierunkach został zablokowany i skierowany przez pobliski parking. Potrąconej 85-letniej kobiecie pomocy przedmedycznej udzielili świadkowie zdarzenia oraz przybyli na miejsce strażacy. Następnie trafiła ona pod opiekę ratowników medycznych. Z obrażeniami ciała (złamana noga i uraz głowy) została ona przetransportowana do szpitala na dokładną diagnostykę.

Kierująca osobówką 50-letnia kobieta była trzeźwa. Po przetransportowaniu poszkodowanej do szpitala ruch w kierunku Paprocan został przywrócony, a do centrum miasta odbywał się pobliskim parkingiem. Niestety, nie wszyscy kierowcy zwracali uwagę na oznakowanie i próbowali mimo wszystko przejechać. Pracujący na miejscu policjanci zatrzymali kierującej uprawnienia do kierowania pojazdami. Po ponad trzech godzinach działania na miejscu zostały zakończone.

Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia, które swój finał będzie miało w sądzie.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.