Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 marca 2020
  • 15 marca 2020

Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi podczas Święta Miasta Tychy!

Choć do ostatniego weekendu czerwca, kiedy całe Miasto Tychy będzie bawić się z okazji swojego święta zostało jeszcze trochę czasu, już dziś warto zanotować tę datę w kalendarzu tyskich plenerówek. Poznaliśmy już pierwsze gwiazdy imprezy!

Święto Miasta Tychy - 30.06.2019
Święto Miasta Tychy - 30.06.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W ostatni weekend pierwszej połowy roku, 27 i 28 czerwca odbędzie się Święto Miasta Tychy. Fani dobrej muzyki i zabawy zgromadzą się w Miejskim Parku Solidarności, a konkretnie na Placu pod Żyrafą. Choć cały program wydarzenia nie jest jeszcze znany, można się spodziewać, że organizatorzy jak co roku dołożą wszelkich starań, by impreza należała do udanych!

Jak poinformowało Miejskie Centrum Kultury, Kasia i Jacek, czyli po prostu Kwiat Jabłoni zakwitnie na rozpoczęcie wakacji w naszym mieście! Koncert duetu folkowo-popowego o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi zaplanowano na sobotę, 27 czerwca o godzinie 18.30!Z kolei w niedzielę, 28 czerwca wystąpią zespół Boney M i Sheila Bonnick! Wakacje powitamy okrzykiem "Hooray! Hooray! It's a holi-holiday!

BM, ar / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.