tychy.info

Wiadomości

  • 27 lutego 2020
  • 3 marca 2020

Pierwszy salon masażu tajskiego i balijskiego w Tychach już otwarty!

Artykuł sponsorowany:

We wtorek w Tychach otwarto salonu masażu tajskiego i balijskiego. Jest to pierwszy tego typu salon w mieście, który zatrudnia prawdziwe terapeutki z Tajlandii i Bali. W pierwszym tygodniu otwarcia na gości salonu czeka wiele rabatów - m.in. 20% na wszystkie masaże oraz lampka prosecco na poczęstunek. Oprócz tego można spróbować tajskich słodyczy.

Khai Thai Massage Relax & Therapy mieści się przy ulicy Sienkiewicza 56. To unikatowe miejsce, w którym spotkamy się z tradycyjnymi technikami masażu azjatyckiego w nowoczesnym wydaniu.Klasyczny masaż tajski, masaże olejkami, lomi lomi, refleksologia czy aromaterapia - to jedynie podstawowe zabiegi, którym będziemy mogli oddać się w pierwszym w Tychach salonie masażu tajskiego i balijskiego. Khai Thai Massage Relax & Therapy oferuje profesjonalne masaże wykonywane przez doświadczone i wykwalifikowane terapeutki z Tajlandii. Promocja na otwarcie to 20% zniżki na usługi dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą salon w dniach 3-8 marca.

Fizjoterapia Wschodu dla ciała i duszyW gabinecie masażu Khai Thai Massage Relax & Therapy zaznamy terapeutycznych właściwości tradycyjnych wschodnich technik odprężających oraz relaksacyjnych. Masaż tajski i balijski mogą przyczynić się do redukcji napięcia mięśniowego, łagodzą bóle kręgosłupa oraz wzmacniają jego kondycję, niwelują napięcie nerwowe i stres. Zabiegi mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego ciała, poprawiają wygląd skóry i oczyszczają umysł.

Khai Thai Massage Relax & Therapy


Wizyta w Khai Thai Massage Relax & Therapy to okazja, by poczuć luksus i zbawienne właściwości terapeutyczne masażu azjatyckiego. Masaże wykonują wyłącznie wykwalifikowane, doświadczone masażystki, absolwentki szkół masażu w Azji. W klimatycznych wnętrzach gabinetu, przesiąkniętych wonią olejków aromaterapuetycznych, możemy na kilkadziesiąt minut oddać się pełnemu odprężeniu. Zastosowanie specjalnej filtracji powietrza oraz tężnia solankowa tworzą przyjemny, nadmorski mikroklimat. Khai Thai Massage Relax & Therapy powstało z połączenia fascynacji Tajlandią i zamiłowania do masażu tajskiego.

W ofercie podstawowych zabiegów mamy m.in.:
  • klasyczny masaż tajski - łączy w sobie techniki masażu Shiatsu, akupunkturę i streching, jest intensywny i wzmacnia siły witalne;
  • masaż balijski - skoncentrowany na okolicach kręgosłupa, rozluźnia mięśnie i uspokaja, jest połączeniem jogi, akupresury i refleksologii;
  • masaż nóg - holistyczny masaż nóg i stóp, który pozytywnie wpływa na całe ciało;
  • masaż olejkami - aromaterapeutyczny masaż rozluźniający, łagodzi napięcia i stres;
  • masaż gorącymi olejkami - połączenie masażu ajurwedycznego z akupresurą, wykonany gorącym olejkiem kokosowym;
  • masaż lomi lomi - ma właściwości terapeutyczne i stymuluje przepływ energii, poprawia samopoczucie, a nawet stymuluje układ immunologiczny.


W ofercie tyskiego salonu znajdziemy również masaże gorącymi kamieniami, tajski masaż pleców i ramion, masaże dla kobiet w ciąży oraz dla par. Z relaksacji możemy skorzystać osobiście lub sprezentować masaż w formie voucheru bliskiej osobie. Gabinety Khai Thai Massage Relax & Therapy znajdziemy również w Bielsku-Białej, Gliwicach i w Rybniku.

Khai Thai Massage Relax & Therapy
Khai Thai Massage Relax & Therapy - Tychy, Sienkiewicza 56


Khai Thai Massage Relax & Therapy

Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: nieczynne
  • wtorek-niedziela: od 12:00 do 21:00


logo