tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2020

Kierowca BMW wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Szuka go policja

Kierujący nie zdają sobie często sprawy, że manewr wyprzedzania innego pojazdu jadącego w tym samym kierunku, bezpośrednio na oznakowanym przejściu dla pieszych może doprowadzić do tragedii. W ten sposób najczęściej dochodzi do ciężkich w skutkach lub nawet śmiertelnych wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Policjanci poszukują kierującego BMW, który dopuścił się takiego wykroczenia.

Reklama

Do zdarzenia doszło 27 stycznia o godz. 17.40 w Tychach na ul. Sikorskiego na wysokości zjazdu na parking MOSiR Paprocany. Nieustalony kierujący samochodem osobowym marki BMW serii 1 koloru ciemnego o prawdopodobnych początkowych nr rej. ST… wykonał manewr wyprzedzania innego jadącego w tym samym kierunku pojazdu bezpośrednio na oznakowanym przejściu dla pieszych. Ponadto nie stosował się do znaku drogowego P-21 „powierzchnia wyłączona”.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 47 855 1296.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.