tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 lutego 2020

Skradziono paliwo o wartości 650 zł. Policjanci przygotowali rysopis

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa ze stacji paliw przy ul. Mikołowskiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt.

Policja, kradzież paliwa
Policjanci z Tychów poszukują mężczyzny ze zdjęcia. · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa o wartości blisko 650 złotych. Do zdarzenia doszło 23 grudnia ubiegłego roku przy ul. Mikołowskiej w Tychach.

- W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia - informuje KMP.

Przygotowano rysopis mężczyzny. Najprawdopodobniej jest w wieku od 30 do35 lat, mierzy około 190 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała. Ubrany był w czarną bluzę lub kurtkę na zamek, nosił jasne spodnie typu bojówki, czarne buty oraz czarną czapkę z daszkiem zasłaniającą częściowo głowę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

new / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.