Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 lutego 2020
  • 7 marca 2020

Pierwsza Tyska Wymiana Rzeczy w Mediatece

Za nami:

Chcesz wymienić swoją garderobę na nową bez chodzenia po sklepach i wydawania pieniędzy? Masz za dużo rzeczy, które mogłyby zyskać drugie życie znajdując nowego właściciela? A może nie zgadzasz się na niszczenie środowiska przez nadmierny konsumpcjonizm oraz branżę modową i tzw. fast fashion? Jeśli tak, zapraszamy na pierwszą Tyską Wymianę Rzeczy w sobotę, 7 marca w godzinach od 9.00 do 14.00.

Każdy z uczestników może przynieść maksymalnie 30 rzeczy. Wymianie podlegają niezniszczone ubrania damskie, męskie i dziecięce, akcesoria, dekoracje wnętrz i inne ciekawe szpargały, które mogą znaleźć nowego właściciela.

Za każdą przyniesioną rzecz dostaje się bilecik (1 bilecik = 1 rzecz do wzięcia). Jeśli nic Wam się nie spodoba, możecie wziąć swoje rzeczy albo zostawić je na wieszakach. Jeśli nie macie żadnych rzeczy do wymiany zapłacicie za wstęp 10 zł (pokryje to koszty poczęstunku). Pozostawione ubrania trafią do tyskiej organizacji charytatywnej.

Uczestnicy spędzą miło czas, wymieniając się rzeczami, rozmawiając, popijając herbatkę i podjadając wegańskie ciacho.

Wydarzenie tworzone jest pod patronatem Młodzieżowej Rady Miasta i we współpracy z Wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta, Mikołajem Figlarskim.

Tyska Wymiana Rzeczy

ar / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.