Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2020
  • 25 lutego 2020
  • wyświetleń: 3424

Agnieszka Bożek z Tychów została nowym prezesem Parku Śląskiego

Agnieszka Bożek z Tychów będzie nowym prezesem Parku Śląskiego. Na stanowisku zastąpi Tomasza Papaja, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji.

Park Śląski
Park Śląski · fot. Park Śląski


21 lutego odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Parku Śląskiego. Rada przyjęła wniosek Tomasza Papaja dotyczący rezygnacji z funkcji Prezesa Parku. Jak podaje instytucja, powodem tej decyzji są sprawy osobiste. Rada Nadzorcza podziękowała prezesowi za zaangażowanie i pracę na rzecz Parku. Jednocześnie życzyła dużo zdrowia i pomyślności w dalszej pracy zawodowej.

Tego samego dnia rada nadzorcza powołała na funkcję prezesa Parku Śląskiego tyszankę Agnieszkę Bożek - samorządowca, doświadczonego menadżera i społecznika. Agnieszka Bożek ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu w Sosnowcu (kierunek zarządzanie i marketing - zarządzanie finansami) oraz Politechnikę Śląską (kierunek zarządzanie i marketing: specjalność zarządzanie finansami). Aktualnie uczęszcza na studia podyplomowe Executive Master od Business Administration (MBA). Posiada wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej oraz controllingu. Kierowała spółkami prawa handlowego i pełniła funkcje menadżerskie.

Jak informuje Park Śląski w komunikacie, w latach 2018-2020 Agnieszka Bożek pełniła funkcję dyrektora Departamentu Obsługi Zarządu Województwa Śląskiego. Angażowała się w działalność Parku Śląskiego. Brała udział w pracach Komitetu Sterującego ds. Modernizacji Parku Śląskiego, Wojewódzkiej Rady Społecznej ds. Parku Śląskiego i Okrągłego Stołu ds. Parku Śląskiego. Była zaangażowana w najważniejsze projekty realizowane w regionie w ostatnich latach: wdrażała i koordynowała Marszałkowski Budżet Obywatelski, uczestniczyła w posiedzeniach Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Przewodniczy pracom Rady Pożytku Publicznego.

new / tychy.info

źródło: Park Śląski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.