Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 2547

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych

W niedzielę, 23 lutego około godziny 17.35 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Edukacji w rejonie skrzyżowania z ul. Fitelberga i ul. Filaretów. Na miejsce zdarzenia zadysponowany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Potrącenie pieszego na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Edukacji - 23.02.2020 · fot. 112Tychy


Do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przez osobowego Peugeota na pasie w kierunku parku miejskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni kierujący samochodem marki Peugeot potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 60-letniego mężczyznę, który przechodził z lewej strony jezdni na prawą. Jeszcze przed przyjazdem na miejsce zadysponowanego zespołu ratownictwa medycznego z pomocą pieszemu ruszyli ratownicy zespołu WPR, który najechał na zdarzenie oraz prywatny zespół transportowy, a także świadkowie zdarzenia. W wyniku zdarzenia poszkodowany doznał złamania żeber i trafił do szpitala.

W trakcie wstępnych czynności pracujący na miejscu policjanci poddali uczestników zdarzenia badaniu trzeźwości: kierowca był trzeźwy, a pieszy w stanie nietrzeźwości. Celem wykonania pełnej dokumentacji ze zdarzenia na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.