tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2020

Wandal pięściami uderzał w drzwi klatki schodowej

Tyscy policjanci w trakcie realizacji sprawy zatrzymali 34-letniego tyszanina, który zniszczył szybę w drzwiach klatki schodowej przy ul. Grota Roweckiego w Tychach. Wandal odpowie za zniszczenie mienia za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Niespełna miesiąc temu policjanci otrzymali zgłoszenie o incydencie zniszczenia szyby w drzwiach wejściowych klatki schodowej przy ul. Grota Roweckiego w Tychach. Od tego czasu policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z tyskiej komendy, pracowali nad wykryciem sprawcy tego przestępstwa. Praca operacyjna funkcjonariuszy doprowadziła na trop podejrzanego. Najwyraźniej ustalony przez śledczych 34-latek myślał, że sprawa ucichnie.

Wandal usłyszał już zarzut zniszczenia mienia poprzez uderzanie pięścią w szybę drzwi i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.