Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 4614

Ktoś płaci skradzioną kartą płatniczą. Rozpoznajecie osobę ze zdjęć?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie dokonania transakcji zbliżeniowych przy użyciu uprzednio skradzionej karty bankomatowej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Mężczyzna, który może posiadać informacje ws. płatności kradzioną kartą · fot. KMP Tychy


W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: mężczyzna wzrost około 170-180 cm, szczupła budowa ciała, wiek około 35 lat, widoczny tatuaż na karku, ubrany w czarną kurtkę i czarne spodnie.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.