tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2020
  • 20 lutego 2020

Marszałkowski Budżet Obywatelski - 20 lutego spotkanie w Tychach

Za nami:

W lutym ruszyła kampania informacyjna dotycząca II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. W jej ramach jedno ze spotkań odbędzie się w tyskim Pasażu Kultury Andromeda.

- Jeśli jesteś zainteresowany zgłoszeniem propozycji zadania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim, to najlepszy moment by poznać jego założenia. W trakcie kampanii informacyjnej przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego odwiedzą każdy z siedmiu podregionów i opowiedzą jakie możliwości daje MBO - jakie zadania można zgłaszać, jakie materiały należy przygotować, jak wygląda proces naboru i realizacji zadań - zachęcają inicjatorzy.

Tyskie spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 lutego o godzinie 16.30. Zainteresowanych zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda przy placu Baczyńskiego 2.

Warto dodać, że II edycja MBO rozpoczęła się 17 lutego. Podobnie jak w 2019 roku, mieszkańcy zdecydują o podziale 10 milionów złotych. Propozycje zadań będzie można zgłaszać między 9 a 31 marca. Głosowanie odbędzie się na przełomie sierpnia i września, a wyniki poznamy do 30 września 2020 r.

Miejsca i terminy spotkań mogą ulec zmianie - bieżące informacje będą zamieszczane na stronie bo.slaskie.pl

Budżet obywatelski

new / tychy.info
źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.