Wiadomości

  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 1030

Zmniejsz skutecznie rachunki za prąd z firmą Proecology

Artykuł sponsorowany:

Szukasz rozwiązania jak zaoszczędzić na energii elektrycznej? Szukasz możliwości, które pomogłyby Ci zmniejszyć Twoje koszty do minimum? Kupujesz ledowe oświetlenia, kontrolujesz częstotliwość pracy urządzeń elektrycznych w Twoim domu, jednak wszystkie Twoje starania okazują się niewystarczające, by Twój rachunek za prąd był zadowalający? Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania, godnego technologii XXI wieku.

Proecology


Czy słyszałeś już o wykorzystywaniu energii odnawialnej, jaką jest m.in. instalacja fotowoltaiczna? Obecnie jest to najbardziej innowacyjne źródło takiej energii. Wiedzie prym za granicą i staje się coraz bardziej doceniane w Polsce.

Niestety z każdym rokiem nasze ceny za prąd rosną i wyższe rachunki stają się nie do uniknięcia. Wyprzedź kolejną podwyżkę cen i przechytrz ją własną farmą fotowoltaiczną. Jeżeli jednak mierzysz wyżej i pragniesz zniwelować swoje rachunki do zera połącz swoją fotowoltaikę z jednym ze źródeł odnawialnych jak np. pompy ciepła gruntowe, powietrzne lub maty grzewcze. Firma Proecology wykona także audyt energetyczny, niezbędny do otrzymania dofinansowania.

Liderem na rynku polskim jest prężnie działająca marka Proecology Buildings, która wykorzystując ogromną wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm własnych fachowców i podwykonawców, stwarza ogromne możliwości, dzięki którym możemy maksymalnie zmniejszyć koszty eksploatacyjne w naszych domach i jednocześnie mieć czyste sumienie, że nasze życie biegnie w zgodzie z naturą i nie zanieczyszcza środowiska.

Zaletą odnawialnych źródeł energii jest bezobsługowy system, komfort, bezpieczeństwo zasilania, inwestycja w instalację (urządzenia) a nie w energię elektryczną.

Proecology


Czym są instalacje fotowoltaiczne i jakie korzyści przynoszą?
Moduły fotowoltaiczne to panele fotowoltaiczne, które przetwarzają promienie słoneczne w energię elektryczną. Instalacja fotowoltaiczna jedyne czego potrzebuje to światło dzienne, w związku z tym produkuje prąd od samego świtu i dzięki temu ma bardzo niski próg startowy. Jak wiemy słońce jest jedynym niewyczerpanym i ekologicznym źródłem energii, które co najważniejsze świeci za darmo i każdy może z niego korzystać. Aby powstała instalacja fotowoltaiczna, wystarczy na dachu naszego domu lub w ogródku zamontować moduły fotowoltaiczne i połączyć je przewodami elektrycznymi, a następnie podłączyć do falownika. Tak niewiele potrzeba, żeby we własnym domu stać się producentem własnej energii elektrycznej, a co najważniejsze - darmowej energii elektrycznej!

Proecology


Prąd z inwertera* różni się od prądu z sieci wyższą częstotliwością, co umożliwia w pierwszej kolejności wykorzystanie prądu z instalacji fotowoltaicznej. W momencie, gdy w instalacji fotowoltaicznej powstanie nadmiar prądu, jest on przekazywany za pomocą licznika dwukierunkowego do naszego dostawcy energii elektrycznej (za opłatą - co powoduje szybszy zwrot inwestycji). Może powstać sytuacja, kiedy w naszej instalacji fotowoltaicznej powstanie niedobór prądu, wtedy korzystamy z energii dostarczanej nam przez naszego dostawcę energii elektrycznej (sieć publiczna).

W ramach inwestycji fotowoltaicznych Proecology Buildings kompleksowo zarządza projektem. W zależności od potrzeb, pomaga w pozyskaniu odpowiedniego wsparcia finansowego, jak również bankowego na realizację inwestycji. Przygotowuje całą dokumentację niezbędną do przyłączenia do sieci przez dostawcę energii.

UWAGA!
W ramach programu "Czyste Powietrze" organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, możesz otrzymać preferencyjną pożyczkę na instalację fotowoltaiczną, lub dofinansowanie na pokrycie nawet do 90 procent kosztów kwalifikowanych inwestycji. Poza tym programem, od tego roku, istnieje możliwość odliczenia od dochodu wydatków poniesionych na termomodernizację budynku, jak również instalację urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii czyli pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił Program Priorytetowy "Mój Prąd", dzięki któremu możesz uzyskać dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną w wysokości nawet 5000,00 zł.

Zespół Proecology pomoże Ci we wszystkich formalnościach byś mógł skorzystać z możliwie najlepszego dofinansowania.

Firmy również są Prosumentem! Jeśli masz firmę również możesz swoją siedzibę zasilać prądem ze słońca tak jak osoba fizyczna, jednocześnie finansując ją leasingiem. Proecology pomoże Ci dobrać odpowiednie zewnętrzne finansowanie.

Jeżeli chcą Państwo poznać więcej szczegółów dotyczących inwestycji fotowoltaicznej, pomp ciepła, a także mat grzewczych i wykonania audytu energetycznego zapraszamy do kontaktu, wówczas umówimy spotkanie, na którym przedstawimy naszą ofertę, wybierając najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb.
Rozwiązanie budynku zeroenergetycznego opartego tylko na odnawialnych źródłach energii można zobaczyć w siedzibie firmy Proecology.

Firma Proecology oferuje to z czego sama korzysta. Od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 16:00 można ich odwiedzić i uzyskać wszelkie informacje.

Więcej propozycji oraz bieżące nowinki można zobaczyć na profilu http://www.facebook.com/proecology

---
Proecology Buildings
ul. Legionów 227
Czechowice-Dziedzice

Tel. 666698666
Tel. 502391367

email: proecologyspzoo@gmail.com
http://www.proecology.pl

Lokalizacja: