Wiadomości

  • 17 lutego 2020
  • wyświetleń: 10972

Najpierw ukradli kartę płatniczą, a potem użyli jej w sklepie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży karty bankomatowej oraz pieniędzy, a także posłużenia się kartą płatniczą pochodzącą z przestępstwa. Osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Osoby, które mogą mieć informacje nt. kradzieży · fot. KMP Tychy


Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu prowadzą czynności w sprawie kradzieży karty bankomatowej z mieszkania przy ul. Brzozowej w Tychach. Ponadto 4 grudnia 2019 roku doszło do posłużenia się kartą płatniczą pochodzącą z przestępstwa. W toku wykonanych czynności zabezpieczono zapis z monitoringu i zarejestrowano 3 kobiety, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia.

Rysopis:
1. Kobieta wzrostu 170-175 cm, szczupła budowa ciała, ubrana w jasną kurtkę, biały szali buty koloru czarnego. Kobieta ma włosy koloru najprawdopodobniej czarnego, spięte do góry. Na włosach założone okulary. Kobieta ma ciemniejsza karnację.
2. Kobieta, szczupła budowa ciała, ubrana w czarną kurtkę z kapturem.
3. Kobieta, wzrostu około 170-175 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru brąz.

Osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.