Wiadomości

  • 13 lutego 2020
  • 27 lutego 2020
  • wyświetleń: 2431

Katarzyna Skrzynecka spotka się z mieszkańcami Tychów w Mediatece

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na spotkanie z Katarzyną Skrzynecką w ramach cyklu Tury Kultury, które odbędzie się 27 lutego o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej (Mediateka) przy al. Piłsudskiego 16.

Katarzyna Skrzynecka spotka się z mieszkańcami Tychów w Mediatece


Gościem spotkania będzie Katarzyna Skrzynecka - absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej i stołecznej Szkoły Muzycznej II stopnia na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki. Jest aktorką teatralną, występuje w serialach telewizyjnych, zajmuje się dubbingiem. W 1988 roku zdobyła Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie. W 1990 roku z interpretacją utworu Włodzimierza Korcza „Spacer w chmurach” wygrała konkurs „Debiutów” na 27. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 1994 roku z piosenką „Sen” zajęła trzecie miejsce w konkursie „Premier” podczas 30. edycji festiwalu. W 1998 zadebiutowała fonograficznie albumem studyjnym, zatytułowanym Pół księżyca. W następnych latach wydała płyty: Oszaleli Anieli, Kameleo, Koa, Moja kolekcja i For Tea.

Brała udział w programach Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo (w tym jest dzisiaj jurorką).

Wstęp na spotkanie jest wolny.

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.