Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 lutego 2020

Prowadził samochód na podwójnym gazie. Doprowadził do kolizji z BMW

Policjanci tyskiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę opla, który mając dwa promile alkoholu w organizmie spowodował kolizję. Nietrzeźwy mieszkaniec Tychów nie zareagował w porę i najechał na tył innego pojazdu. Teraz oprócz spowodowania kolizji odpowie także za kierowanie w stanie nietrzeźwym, za co kodeks karny przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Sikorskiego - 8.02.2020 · fot. 112Tychy


Minionej soboty po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i al. Bielskiej w Tychach doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki Opel Astra najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył samochodu BMW.

Policjanci po przybyciu na miejsce przebadali trzeźwość uczestników zdarzenia. Okazało się, że 52-letni kierujący oplem miał 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Pijany tyszanin stracił prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy, 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.