Wiadomości

  • 7 lutego 2020
  • wyświetleń: 2391

Zestaw, który pokocha każda kobieta: złoty łańcuszek z modną zawieszką

Materiał partnera:

Do najchętniej noszonej przez kobiety biżuterii, zaliczamy naszyjniki. Składają się one zazwyczaj z delikatnego łańcuszka oraz ozdobnego elementu, który się na nim zawiesza. Tego rodzaju zestaw jest znakomitym wyborem na co dzień, a także na specjalne okazje. Pod warunkiem, że zarówno łańcuszek, jak i zawieszka, zostaną dobrane w przemyślany sposób.

Zestaw, który pokocha każda kobieta: złoty łańcuszek z modną zawieszką


Zacznij od wyboru złotego łańcuszka. Jego splot ma duże znaczenieRynek jubilerski oferuje pokaźny wybór łańcuszków, które różnią się od siebie pod wieloma względami. Podstawowa różnica dotyczy rodzaju splotu - poszczególne ogniwa mają określoną grubość i kształt. Od tego, czy są spłaszczone, żłobione, a może nacięte, zależy efekt końcowy. Wybierając złoty łańcuszek należy więc zwracać uwagę na jego splot oraz długość. W dobrych sklepach z biżuterią sprzedawane są modele w różnym stylu, osobno damskie i męskie. Sklep MURRANO oferuje klientom łańcuszki ze złota próby 333 oraz 585, wśród których nie brakuje modeli subtelnych i wyrazistych. Każdy z nich pasuje do innej stylizacji. Jaki łańcuszek kupić na prezent? Najlepiej uniwersalny, współgrający z większością zawieszek. Może to być splot pancerka w delikatnym wydaniu albo singapur, czyli wariacja na temat pancerki. Mniej wymyślny będzie splot ankier, a najprostszy - kostka. Jeśli chodzi o szerokość, proponujemy 1,5 mm, choć również łańcuszki o grubości 2 mm będą pięknie mieniły się na kobiecej szyi.

Zawieszka - to ona uczyni złoty łańcuszek efektowną biżuteriąOgromną zaletą łańcuszków jest, że można je łączyć z wieloma różnorodnymi zawieszkami. Kiedy chcemy podarować ukochanej naszyjnik złożony z łańcuszka i zawieszki, postawmy na model uniwersalny. Dzięki temu obdarowana kobieta będzie miała możliwość bawienia się biżuterią, a nie tylko noszenia zestawu, który otrzymała. Co do zawieszki, sklep MURRANO przygotował kolekcje, obejmujące elementy w wielu stylach - różnią się one kolorami, kształtem i wielkością. Mimo to, każda zawieszka zachwyca perfekcją wykonania i dbałością o detale. Komponując komplet biżuterii, w skład którego wchodzi złoty łańcuszek z zawieszką, najkorzystniej będzie skupić się na uniwersalnych formach. Serce, kółeczko lub koniczynka przynosząca szczęście są wzorami, po które kobiety chętnie sięgają. Bardziej oryginalna zawieszka, jak chociażby motyl wysadzany cyrkoniami, złota kłódka lub bogato zdobiony krzyżyk, również będzie trafnym wyborem, pod warunkiem, że kobieta lubi niebanalne dodatki.

Bardzo ważnym elementem każdego prezentu, jest też sposób, w jaki go zapakujemy. Sklep internetowy MURRANO proponuje bezpłatną personalizację pudełeczka. Dzięki takiemu zabiegowi, biżuteria zyska bezkonkurencyjną jakość - stanie się niepowtarzalna i wybrana specjalnie dla konkretnej kobiety. Zapewniamy, że złoty łańcuszek w zestawieniu z zawieszką będzie znakomitym prezentem na ważną okazję. Można wręczyć go również w formie niespodzianki, która nie wymaga szczególnej oprawy. W obu wypadkach biżuteria oczaruje kobietę i wywoła na jej twarzy szczery uśmiech.