tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 20 lutego 2020
  • 5 marca 2020

Ola z Tychów ma raka szyjki macicy. Potrzebuje naszej pomocy

Ola jest 28-letnią mieszkanką Tychów i mamą 7-letniego Igora. W marcu 2017 roku zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Poddała się chemioterapii, radioterapii i brachyterapii. Badanie po zakończeniu leczenia wykazało, że wszystko jest w porządku, nie ma żadnych zmian. Niestety początkiem 2019 roku nastąpił nawrót choroby.

Reklama

Ola z Tychów
fot. Pani Ola z 7-letnim synem Igorem


Na początku 2019 roku zaczęły się u pani Oli problemy z lewą nogą - pojawiły się ból i ogromna opuchlizna. Wizyty u neurologa, chirurga naczyniowego nic nie wykazały. Niestety potwierdziło się najgorsze - wznowa w przymaciczu w lewym dole biodrowym. Znów potrzebne było 6 cykli chemii i radioterapia. Niestety leczenie nie przyniosło żadnych efektów. Aktualnie guz przerasta również warstwę korową kości biodrowej i nacieka szpik.

Pojawiła się możliwość wzięcia udziału w badaniach klinicznych z immunoterapii w Krakowie. Niestety koszty częstych dojazdów do Krakowa, niezbędne, prywatne wizyty lekarskie, leki i suplementy przewyższają możliwości finansowe kobiety. Zebrana kwota pozwoliłaby jej przez dłuższy czas skupić się na walce o zdrowie.

- Gdy miałam 11 lat nowotwór odebrał mi mamę, muszę zarobić wszystko, aby taki los nie spotkał mojego syna. Każda złotówka jest dla mnie na wagę złota. Bardzo proszę o pomoc - apeluje pani Ola.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.