tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2020

Pobili kontrolerów podczas sprawdzania biletów. Szuka ich policja

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie pobicia. Trzech nieznanych sprawców w autobusie podczas kontroli biletów miało pobić dwóch kontrolerów. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

W toku postępowania ustalono, że 12 grudnia około godziny 10:20 pokrzywdzeni dokonywali kontroli biletów w autobusie linii 696. W tym czasie trzech młodych mężczyzn nie posiadających biletów dokonało pobicia dwóch kontrolerów, powodując u nich obrażenia ciała poniżej 7 dni. Zdarzenie miało miejsce w rejonie przystanku autobusowego przy stadionie miejskim. Wszyscy trzej sprawcy byli w wieku 20-30 lat. Jeden z nich posiadał na twarzy ciemny, kilkudniowy zarost.

Osoby posiadające wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia i sprawców pilnie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46 lub przekazanie informacji na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. (32) 325-63-37, 112.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.