Wiadomości

  • 5 lutego 2020
  • wyświetleń: 5364

Dwa potrącenia na pasach. Jedna osoba zmarła w szpitalu

We wtorek, 4 lutego na tyskich drogach doszło do dwóch potrąceń na pasach. Niestety obrażenia pieszej w wypadku na ul. Sikorskiego okazały się śmiertelne.

Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych na ul. Serdecznej
Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych na ul. Serdecznej - 4.02.2020 · fot. 112Tychy


We wtorek w Tychach doszło do dwóch potrąceń na przejściach dla pieszych. Około godziny 7.00 na ul. Sikorskiego, 28-letnia kierująca samochodem osobowym marki Skoda Fabia, z nieustalonych dotąd przyczyn, potraciła 87-letnią mieszkankę Tychów. Niestety seniorka zmarła w szpitalu. Policjanci potwierdzili trzeźwość kierującej. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zaistniałego wypadku pod nadzorem prokuratora, który zarządził sekcję zwłok potrąconej kobiety.

Kolejne potrącenie miało miejsce po godzinie 22.00 na ul. Serdecznej. 36-letnia kierująca fiatem potrąciła 47-letnią pieszą, która z urazem nogi trafiła do szpitala.

Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych na ul. Serdecznej
Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych na ul. Serdecznej - 4.02.2020 · fot. 112Tychy


- Przypominamy, że kierujący ma obowiązek zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. Natomiast pieszy powinien upewnić się, że pojazd całkowicie się zatrzymał, aby go przepuścić - zwracają uwagę policjanci.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.