Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2020
  • 15 lutego 2020
  • wyświetleń: 2789

Koncert zespołu BOKKA w tyskiej Mediatece

Za nami:

AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy zaprasza na koncert zespołu Bokka, który odbędzie się w sobotę, 15 lutego o godzinie 19.00 w Mediatece.Zamaskowana ekipa, która pojawiła się na rodzimej scenie jesienią 2013 roku, kupując wszystkich hipnotyzującym singlem „Town of Strangers”. Nawet amerykański serwis Pitchfork, wyrocznia w sprawach muzyki alternatywnej, zachwycał się, że „filmowa tajemniczość” została tu osiągnięta środkami domowej roboty: za instrumenty perkusyjne służyły pudełka, szklanki czy butelki z wodą, a całość została nagrana na tablecie. Ale talent ważniejszy jest od narzędzi, a tego muzykom Bokki nie brakuje. Dowodem trzeci album grupy, czyli „Life on Planet B” - punktem odniesienia jest tu melancholijna i śmiała zarazem elektronika ze Skandynawii (Lykke Li, Röyksopp, The Knife), lecz ukłony w stronę techno czy indie rocka też się zdarzają. A wszystko to tak porywające, że ktokolwiek kryje się za maską, musi uśmiechać się od ucha do ucha, widząc reakcje publiczności na koncertach.

Bilety w cenie: 30 PLN ulgowy / 40 PLN normalny dostępne w punktach sprzedaży Ticketmaster na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym ticketmaster.pl.

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.