tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 lutego 2020

Nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach

W katowickiej komendzie wojewódzkiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w komendach w Katowicach, Sosnowcu i Tychach. Rozkazy o powierzeniu obowiązków wręczył zebranym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński w obecności swoich Zastępców.

Nowy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tychach - 3.02.2020 · fot. KMP Tychy


Rozkazem personalnym z dnia 29 stycznia Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński od dnia 4 lutego powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku:
  • Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach - mł. insp. Arturowi Ormanowi - dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach.


Ponadto Generał delegował z urzędu do czasowego pełnienia służby w innych jednostkach i powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku:
  • Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Tychach - mł. insp. Arkadiuszowi Konowalskiemu - dotychczasowemu Pierwszemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach;
  • Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach - mł. insp. Arkadiuszowi Stępniowi- dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji II w Sosnowcu.


Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a podpisał je i wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński. Generałowi towarzyszyli jego Zastępcy: insp. Roman Rabsztyn oraz insp. Mariusz Krzystyniak, którzy również pogratulowali awansowanym oficerom i życzyli im sukcesów na nowych stanowiskach służbowych. W uroczystości uczestniczyli również przełożeni nowych kierowników jednostek: Komendant Miejski Policji w Katowicach insp. Paweł Barski oraz Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.