tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2020

Asp. szt. Ireneusz Kośmider i sierż.szt. Janusz Jaksiewicz przeszli na emeryturę

Asp. szt. Ireneusz Kośmider oraz sierż. szt. Janusz Jaksiewicz z tyskiej komendy przeszli na zasłużoną emeryturę. W poniedziałek, 3 lutego Komendant Miejski Policji w Tychach insp. Andrzej Trzciński uroczyście podziękował policjantom za współpracę oraz złożył życzenia z okazji przejścia w stan spoczynku.

Reklama

Asp. szt. Ireneusz Kośmider i sierż. szt. Janusz Jaksiewicz przeszli na emeryturę - 3.02.2020 · fot. KMP Tychy


Szef tyskiej komendy insp. Andrzej Trzciński podziękował funkcjonariuszom za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. Oprócz ciepłych słów policjanci otrzymali upominek oraz życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło im czasu.

Policjantom pozostaną wspomnienia ponad 27 lat służby w mundurze. Asp. szt. Ireneusz Kośmider zakończył swoją policyjną karierę na stanowisku Kierownika Rewiru Dzielnicowych, natomiast sierż. szt. Janusz Jaksiewicz wiernie służył mieszkańcom w Referacie Patrolowo-Interwencyjnym oraz Sezonowym Ogniwie Wodnym. Obaj do służby podchodzili z zaangażowaniem, przez co osiągali bardzo dobre efekty swojej pracy. Do ostatniego dnia służby z zapałem wykonywali swoją pracę oraz dzielili się doświadczeniem, wiedzą i cennymi wskazówkami z innymi policjantami.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.