tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2020

Ze sklepu przy ul. Towarowej skradziono dwie konsole do gier

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch konsol do gier wartości blisko 2 tys. złotych. Do zdarzenia doszło 12 grudnia 2019 roku przy ul. Towarowej w Tychach.

Reklama

kradzież przy ul. towarowej
Śledczy wyodrębnili wizerunek dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia - 12.12.2019 · fot. KMP Tychy


W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek dwóch mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: 1. Mężczyzna w wieku 20-25 lat, ubrany w czarne spodnie, czarną kurtkę, czarną czapkę z daszkiem, ma dużą papierową torbę. 2. Mężczyzna w wieku 20-25 lat włosy krótkie, ubrany w pomarańczową kurtkę, jasne spodnie, białe buty.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.