tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 stycznia 2020

Mężczyzna wyskoczył z okna na 9 piętrze Urzędu Miejskiego

W czwartek, 30 stycznia około godziny 14:50 patrol policji ujawnił ciało mężczyzny leżące na trawniku w pobliżu budynku Urzędu Miejskiego. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowane zostały zespół PRM, patrol straży miejskiej oraz zastęp JRG Tychy, który dostarczył na miejsce parawan (celem osłonięcia ciała). Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon.

Mężczyzna wyskoczył z okna na 9 piętrze Urzędu Miejskiego - 30.01.2020 · fot. 112Tychy


Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna wyskoczył z okna na 9 piętrze budynku urzędu. Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki oraz prokurator. Z informacji przekazanych redakcji 112Tychy przez rzeczniczkę UM Tychy wynika, że mężczyzna nie był pracownikiem urzędu. Trwa ustalanie czy był petentem urzędu, czy przyszedł na miejsce celem popełnienia samobójstwa.

Pierwsze ustalenia policjantów wskazują na to, że 27-letni mieszkaniec Tychów wyskoczył z okna urzędu popełniając samobójstwo. Dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii ustali policyjne dochodzenie prowadzone pod nadzorem prokuratury.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.