tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2020

82-latek potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Dębowej

W środę, 29 stycznia około godziny 7:20 dyżurny KMP Tychy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych na ul. Dębowej. Na miejsce natychmiast zadysponowany został zespół PRM oraz patrol policji.

Potrącenie pieszego na ulicy Dębowej - 29.01.2020
Potrącenie pieszego na ulicy Dębowej - 29.01.2020 · fot. 112Tychy


Przed przybyciem na miejsce służb ratunkowych pierwszej pomocy poszkodowanemu pieszemu udzielili świadkowie zdarzenia. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni zaopatrzyli mężczyznę (82 l.) i przetransportowali go do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że doznał on urazu barku i potłuczeń. Kierująca Fiatem Seicento kobieta (24 l.) była trzeźwa.

Potrącenie pieszego na ulicy Dębowej - 29.01.2020
Potrącenie pieszego na ulicy Dębowej - 29.01.2020 · fot. 112Tychy


Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierującej osobówką zatrzymane zostało prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu (rozbita szyba czołowa). Po ponad godzinie działania na miejscu zostały zakończone. Tyscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.