tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2020

Kobieta podała się za pracownika administracji i ukradła 6 tys. zł

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z mieszkania ponad 6 tys. zł. Nieznana kobieta podając się za pracownika administracji weszła do mieszkania i okradła właścicielkę. Do zdarzenia doszło 9 stycznia przy ul. Bocheńskiego w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży
Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży · fot. KMP Tychy


W toku wykonywanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek kobiety, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia.

Rysopis: Kobieta wzrostu około 170-175 cm, szczupła budowa ciała, ubrana w spodnie jeansowe, kurtkę materiałową za pas koloru ciemnego z kapturem.

Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży
Kobieta może posiadać informacje ws. kradzieży · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

- Po raz kolejny apelujemy do Państwa o rozwagę. Nie otwierajcie drzwi nieznajomym, zwłaszcza wtedy, gdy nie znacie celu ich wizyty. Jeżeli zjawił się u Was przedstawiciel jakiejś instytucji, np. administracji, banku, bez otwierania drzwi sprawdźcie telefonicznie, czy był on do Was kierowany. Nadmierne zaufanie, wpuszczanie do mieszkania nieznajomych i bezkrytyczna wiara w opowiadane przez nich historie mogą nas drogo kosztować. Pamiętajcie o ograniczonym zaufaniu do obcych - radzą policjanci.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.