tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 stycznia 2020
  • 31 stycznia 2020

Zmarł Wiesław Kaczor, popularny dziadek Wiesiek z Grandpagang

28 stycznia w wieku 84 lat zmarł Wiesław Kaczor, popularny dziadek Wiesiek z Grandpagang. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek, 31 stycznia o godzinie 13.00 w kościele p.w. św. Benedykta w Tychach.

Loading...


Wiesław Kaczor zawsze był aktywną osobą. W młodości grał w piłkę nożną. Zawsze też lubił siatkówkę i pływanie. Dużo spacerował. W 2012 r. ze względów zdrowotnych amputowano mu nogę. W wyniku powikłań niemożliwe stało się chodzenie z protezą. Dlatego od tego czasu Wiesław poruszał się tylko na wózku.

Jego wnuk, Marek Wendreński, zaproponował mu wspólną przygodę - udział w półmaratonie. Od tej pory duet Grandpagang pokonywał wszelkie trudności, by osiągnąć cel. Mężczyźni dwukrotnie wystartowali w Silesia Marathonie, Tyskim Półmaratonie, wydali książkę "Maraton Pokoleń" i zachęcili wiele osób do tego, by się nie poddawały i spełniały marzenia.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.