tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2020

Na terenach zielonych przy ul. Czystej znaleziono ciało mężczyzny

We wtorek, 21 stycznia około godziny 17:30 zespół ratownictwa medycznego WPR Katowice - stacja Tychy został zadysponowany do mężczyzny leżącego na terenach zielonych w rejonie al. Bielskiej i ul. Czystej. Po przybyciu na miejsce ratownicy podjęli medyczne czynności ratunkowe. Najprawdopodobniej u mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Niestety pomimo wysiłków ratowników nie udało przywrócić się u mężczyzny czynności życiowych.

Na terenach zielonych przy ul. Czystej znaleziono ciało mężczyzny - 21.01.2020 · fot. 112Tychy


Na miejsce zadysponowany został patrol policji. Przybyli na miejsce mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do swoich czynności. Dodatkowo na miejsce został wezwany prokurator, który zdecydował o wykonaniu dodatkowych czynności. W tym celu wezwano policyjnego technika, który wykonał pełną dokumentację na miejscu zdarzenia.

Około godziny 21.20 działania na miejscu zostały zakończone. Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.