tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2020
  • 25 stycznia 2020

Nowi najemcy w City Point Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "City Point" podaj

W City Point Tychy nowy klub fitness uruchomi Xtreme Fitness Gyms, otwarcie zaplanowano jesienią. To najszybciej rozwijająca się sieć siłowni i klubów fitness w Polsce. Jeszcze wiosną swój nowy salon w centrum handlowym uruchomi także Orange.

City Point Tychy
Nowi najemcy w City Point Tychy · fot. materiały prasowe


Klub Xtreme Fitness Gyms zajmie całą powierzchnię piętra -1, a czas najmu w kontrakcie ustalono
na co najmniej 10 lat. Nowa umowa zawiera także opcję jej przedłużenia na kolejne pięć lat. Otwarcie klubu planowane jest na jesień 2020 roku.

Wśród nowych najemców w City Point Tychy jest także Orange. Klienci będą mogli korzystać z najnowszego salonu tej sieci już wiosną bieżącego roku. Orange przez najbliższej pięć lat będzie zajmować lokal o powierzchni 90 mkw., na pierwszym piętrze.

W stronę centrum czasu wolnego

Ostatnie dwa lata to okres głębokiej przemiany City Point Tychy. Właściciel centrum - spółka TUP Property - konsekwentnie unowocześnia obiekt i uruchamia nowe jego funkcje. - Do dobrego centrum handlowego przychodzi się dzisiaj także po to, by spędzić czas ze znajomymi, skorzystać z rozrywek dostępnych na miejscu, restauracji czy kina. Ponieważ jest to miejsce czynne 7 dni w tygodniu, pracujemy nad dostarczeniem odwiedzającym nowych możliwości spędzania wolnego czasu, każdego dnia. Dzięki temu nawet w niehandlowe niedziele warto jest odwiedzać nasze centrum - wyjaśnia Jacek Moritz, prezes spółki Alta.

Umowa z Xtreme Fitness Gyms to kolejny krok na drodze do realizacji strategii rekomercjalizacji City Point Tychy. W ubiegłym roku podpisano list intencyjny z Multikinem dotyczący przedłużenia umowy najmu do 2029 roku, co pozwoliło na dalsze inwestycje kinowego operatora. Dzięki temu Multikino w City Point Tychy stanie się niebawem jednym z najnowocześniejszych i najwygodniejszych tego typu obiektów w Polsce.

BM / tychy.info
źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

City Point

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "City Point" podaj