tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 stycznia 2020
  • 30 stycznia 2020

Zostań opiekunem zwierząt. Trwa nabór wolontariuszy do Miejskiego Schroniska

Za nami:

Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach uruchomiło nabór wniosków kandydatów na wolontariuszy. Termin zgłoszeń upływa 31 stycznia.

pies, schronisko
fot. Miejskie Schronisko dla zwierząt w Tychach


Do zadań wolontariusza należeć będzie wsparcie działalności Schroniska w obszarze przygotowania zwierząt do adopcji. Oznacza to m.in. przyzwyczajanie zwierząt do spacerów na smyczy, czy do wykonywania podstawowych komend oraz tworzenie i aktualizację treści stanowiących umieszczane w mediach wizytówki zwierząt.

Ważną rolą wolontariusza będzie promowanie działalności Schroniska poprzez przygotowywanie materiałów promocyjnych, organizowanie i uczestnictwo w akcjach promocyjnych, pielęgnacja zwierząt oraz wykonywanie drobnych prac porządkowych.

Nabór ruszył 20 stycznia, a szczegółowe warunki przyjęcia, zakres obowiązków i inne potrzebne dokumenty dostępne są w BIP. Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe należy składać w siedzibie Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43 lub w formie elektronicznej (skan) pod adresem biuro@tzuk.tychy.pl.

BM / tychy.info
źródło: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.